W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do naszego oddziału w Gdańsku, Gdyni, Toruniu i w Warszawie:

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z transportem),
- minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego/międzynarodowego,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie,
- umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
- umiejętność pracy w zespole,
- własna baza klientów i/lub przewoźników będzie dodatkowym atutem,
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (mile widziane).

 Obowiązki:

- pozyskiwanie zleceń transportowych,
- wycenianie transportu i negocjowanie stawek,
- planowanie i monitorowanie realizacji zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg,
- rozliczanie zleceń oraz dbanie o kompletną i prawidłową dokumentację przewozową,
- terminowe i staranne wprowadzanie zleceń do systemu,
- pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami,
- rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),
- konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa, plus atrakcyjny system premiowania)
- możliwość rozwoju zawodowego
- współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego,
- komunikatywność i chęć do pracy z ludźmi,
- umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami,
- zaangażowanie i oddanie zgodne z zasadami etyki,
- umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

 Obowiązki:

- poznanie branży transportowej,
- aktywna sprzedaż pozyskanych zleceń oraz nadzorowanie ich przebiegu,
- miła i profesjonalna obsługa stałych klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów i zleceń transportowych,
- realizacja planów sprzedażowych oraz założeń strategii operacyjnej firmy,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, plus premia uzależniona od wyników),
- szkolenie przygotowujące do pracy,
- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy
doświadczenie na stanowisku kierowcy min. 5 lat
uprawnienia na przewóz rzeczy
komunikatywność, odpowiedzialność
punktualność, dyspozycyjność
niekaralność, uczciwość
mile widziana własna działalność gospodarcza

Obowiązki:

Praca operatora ciągnika siodłowego z naczepą na terenie Europy,
Dostarczanie towaru we wskazane miejsce wg wyznaczonej trasy.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!